Обмеження пересування до Австрії з 07.12.2020 в зв'язку з COVID-19

З понеділка вводиться обмеження пересування в нічний час (20:00 - 6:00). У цей час дозволяється виходити з дому тільки для роботи, задоволення основних повсякденних потреб, для надання допомоги іншим персонам, а також для прогулянок на свіжому повітрі. Протягом дня персони, які проживають разом в одній сім'ї, можуть зустрічатися з іншими сім'ями (до шести дорослих і шести дітей).
В період Різдва діє особливе правило: в різдвяні свята (24/25/26 грудня), а також 31 грудня можуть зустрічатися в цілому до десяти чоловік, незалежно від кількості сімей.
У громадських місцях все персони, які не проживають в одній родині, повинні перебувати один від одного на відстані одного метра. При зустрічах в закритих громадських місцях необхідно надягати захисну маску.

До 10 січня 2021 року зони ризику повинні бути класифіковані на основі 14-денний захворюваності у відповідних країнах. Всі країни зі значенням вище 100 класифікуються як зони ризику.
Персони, які в'їжджають в Австрію із зони ризику, повинні бути поміщені в карантин на десять днів. ПЛР-тест може бути зроблений через п'ять днів. Якщо результат тесту буде негативний, карантин може бути припинений
достроково. Для пасажирів приміського транспорту діють виняткові правила.

Гастрономія і готелі залишаються закритими до 7 січня 2021 року.