***** Увага! ***** Всі рейси з середи 18.03 скасовані у зв'язку з пандемією коронавіруса, просимо Вас стежити за інформацією на нашому сайті.
Don't Panic:
Блог
Бронювання поїздки: допомога
Вибір та бронювання поїздки Оплата замовлення, відкрита дата зворотної поїздки
Крок 1Вибір міст і дати поїздки.У в формі «Бронювання поїздки» в полі Звідки, беріть місто відправлення, в полі Куди виберіть місто прибуття.
В полі Дата виїзду вкажіть бажану дату поїздки.

Для планування поїздки Назад натисніть на відповідний перемикач. Якщо Ви визначились із датою зворотної поїздки, натисніть на календарик, з правої сторони і оберіть відповідну дату, якщо не визначились, натисніть Відкрита дата.
Потім, при необхідності, вкажіть кількість пасажирів у відповідному полі.
Після встановлення бажаних критеріїв пошуку поїздки натисніть на кнопку Знайти
Крок 2Вибір поїздки У випадку вибору поїздки в одну сторону або з відкритою зворотною датою, оберіть із списку поїздку яка Вам підходить і натисніть кнопку Замовити квиток яка знаходиться з правої сторони (у версії сайту для мобільних телефонів дана кнопка знаходиться під інформацією про поїздку).

Якщо Ви обрали поїздку в дві сторони і вказали дати, оберіть поїздку яка Вам підходить у верхній частині списку, потім зворотну поїздку натиснувши для кожної обраної поїздки кнопку Вибрати маршрут, після цього під списком поїздок стане доступна кнопка Оформити замовлення яку необхідно натиснути щоб перейти до оформлення замовлення.
Крок 3Оформлення замовлення Вкажіть імена і прізвища пасажирів (відповідно до закордонного паспорта) у відповідному списку пасажирів. При необхідності оберіть для пасажира відповідну знижку.
У випадку, якщо на маршрут існує знижка, то у всіх пасажирів вона буде встановлена автоматично, при необхідності її можна змінити на іншу. Знижки на маршрут і для пасажира не сумуються!
З ліва від прізвища пасажира знаходяться кнопки вибору місця: натиснувши на жовту кнопку із знаком питання ?, Ви можете обрати бажане місце на плані автобусу. Натисніть на бажане місце. При необхідності оберіть місця для всіх пасажирів і в зворотному напрямку (якщо зворотна дата фіксована, а не відкрита).
УВАГА! В деяких поїздках, вибір місця при бронюванні не доступний, в таких випадках пасажирів розсаджує менеджер рейсу.
Якщо необхідно добавити пасажира, натисніть на кнопку Додати пасажира яка знаходиться під списком пасажирів в замовленні.
Також, в разі наявності додаткового багажу зазначте загальну вагу такого багажу для всіх пасажирів замовлення.
Після заповнення форми Оформлення замовлення, натисніть кнопку Забронювати
Крок 4Оплата онлайн Оформлене замовлення Ви можете оплатити онлайн. Для цього в розділі Оберіть спосіб оплати оберіть спосіб який Вам підходить і натисніть відповідну кнопку PayPal ( Visa/MasterCard ) або UPC ( Visa/MasterCard ) або Sofortüberweisung ( EC ).
Ви будете направлені на сайт платіжної системи де зможете безпечно оплатити замовлення.
УВАГА! Якщо при оплаті на сайті оплата платіжною системою не приймається, перевірте чи увімкнена на Вашій кредитній картці функція оплати онлайн і чи не перевищений ліміт оплат онлайн.
Відкрита датаШвидка фіксаціяДля швидкого фіксування «відкритої» зворотної дати необхідно натиснути на кнопку ↓ Швидка фіксація
"відкритої" зворотної дати

Блог / Німеччина по-бразильськи: карнавал самби в Бремені

ПоділитисяЧастинка бразильського колориту і темпераменту в Німеччині — карнавал самби. Щорічне свято енергії та енергійності, музики та музикальності, рухів і ритму. У фестивалю немає конкретної дати проведення, щороку вона нова. У 2020 році карнавал збігся зі святом чуттєвості та любові — днем ​​Святого Валентина.

Два дні феєрверку настроїв і танців — саме це чекає на тих, хто вирішить приєднатися до фестивалю.

Samba do Bremen

Місцем народження танцю енергії була зовсім не Бразилія, як всі звикли думати. І точно не Бремен. Коріння танцю тягнуться до спекотної Африки і рабовласницьких часів. У Південну Америку танець приплив разом з рабами з Африки та укорінився як народний танець Бразилії.

Починається карнавал в п'ятницю з дитячої частини. Костюмована дітвора простує містом красуючись своїми нарядами. В продовження йдуть номера від юних музикантів і танцюристів.
Програма для дорослих діє з самого ранку до останнього гостя, так би мовити. Самба всюди: на вулиці, в барах, на вуличних танцмайданчиках, де проходять змагання з самби між групами танцюристів.
У суботу стартує «парад звірів» — костюмована хода з ляльками величезних розмірів, платформами з усяким фантастичним самба-дійством на них, і танцями. До вечора свято набирає стихійності і розтікається по всіх міських барах, випліскуючись на вулиці в костюмовані процесії.


Bremen Karneval — ваша можливість повеселитися і розвіяти стереотип про те, що німці по натурі стримані і суворі. Свято самби розкріпачує всіх. Розкріпачуйтесь разом з ним.

Квиток на танці

Літак на Бразильський карнавал будь-кому влетить в деякий час вимушеної економії. Хоча навіщо летіти так далеко, коли щороку карнавал сам летить до нас — в Європу.

Німецький Бремен з південноамериканською гостинністю приймає туристів з 1985 року. Тільки уявіть: бразильські танці та німецькі частування. Девіз свята: «Маски. Танці. Вистави». Ми додали б туди ще їжу. З німецькою різноманітністю страв, голодним точно ніхто не залишиться.


Доїхати в Бремен можна автобусами Євроклубу щосереди, суботи та неділі. Виїжджаючи в середині тижня, ви якраз настигнете початок карнавалу і зможете веселитися всі вихідні. А на початку тижня можна відправитися назад додому в Україну. Можна залишитися якомога довше і присвятити час вивченню Бремена, адже в цьому місті є що подивитися. Автобуси з Бремена в Україну курсують кожен вівторок, середу та суботу.