Правила в'їзду в Австрію з 08.02.21 в зв'язку з Covid-19. Формуляр для в'їзду в Австрію (Pre-Travel-Clearance)

При в'їзді в Австрію з-за кордону, Ви зобов'язані пройти карантин протягом 10 днів з моменту в'їзду в країну.

З грудня 2020 року діють суворі правила в'їзду до Австрії. При в'їзді до Австрії, до теперішнього часу, діяло правило обов'язкової реєстрація і десятиденний карантин з можливістю здачі тесту (за бажанням) не раніше, ніж через п'ять днів після початку карантину. Нові правила такі: Тест за бажанням через п'ять днів після початку карантину в майбутньому буде неможливим. Тест стає обов'язковим, незалежно від проходження карантину. 10 днів карантину і негативний тест повинні дотримуватися в обов'язковому порядку з 08.02.21.

Реєстрація в рамках Pre-Travel-Clearance, відповідно до §7 пункт 1 і §8 (COVID-19- припис про в'їзд в країну), не потрібно в наступних
випадках:
Поточна пандемія COVID-19 створює серйозні проблеми для влади Австрії. Методи боротьби з поширенням SARS-CoV-2 повинні постійно переглядатися і необхідно розробляти і приймати нові заходи, засновані на міжнародних моделях.
Щоб мати необхідну інформацію - особливо для відстеження контактних осіб - при в'їзді в Австрію з районів і країн з підвищеним ризиком зараження, що в'їжджають в країну зобов'язані заздалегідь надати певну інформацію. Перш за все мова йде про адресу перебування або знаходження на карантині в Австрії, транспортних засобах, які використовуються для в'їзду, а також тих країнах, в яких в'їжджає особа перебувала останні 10 днів.

Pre-Travel-Clearance формуляр призначений саме для цієї мети. Необхідна інформація для цього формуляра наступна: ім'я та прізвище, дата народження, адреса Вашої електронної пошти, адреса проживання або адреса знаходження на карантині в Австрії, дата в'їзду, можлива дата виїзду (необов'язково), який траспортний засіб вибраний і країни перебування в останні 10 днів.
У разі необхідності, для одного зі згаданих винятків (§ 4 пункт 3 і § 5 пункт 5), Ви можете завантажити за посиланням внизу тексту медичну довідку (Ärztliches Zeugnis) для результату тесту на COVID-19. Після того, як ця інформація буде надана через онлайн-формуляр, на вказану Вами адресу електронної пошти буде надіслано PDF-документ для підтвердження. Цей документ повинен бути поданий за запитом влади і дозволяє перевірити надану інформацію. Дійсність цього підтвердження можна перевірити за допомогою QR-коду. Зареєстровані дані передаються до районного адміністративний орган за місцем проживання. Дані зберігаються 28 днів з моменту в'їзду в країну.

У окремих випадках, наприклад, якщо у когось немає технічних можливостей для заповнення документа онлайн в інтернеті, формуляр також можна заповнити і використовувати в роздрукованому вигляді.

Правові заходи на рівні постанов були прийняті на підставі §§25 і 25а Закону про епідемії 1950 р.

Оскільки цей захід носить обов'язковий характер, порушення закону може привести до адміністративних наслідків.

Формуляр (Pre-Travel-Clearance) можна заповнити пройшовши за посиланням:
https://www.oesterreich.gv.at/themen/coronavirus_in_oesterreich/pre-travel-clearance.html

Формуляр (Pre-Travel-Clearance) для друку:
Anlage E (PDF 860Kb)
Anlage F (PDF 857Kb)
Anlage UA