Нові правила в'їзду в Україну з 5 серпня: для громадян України та іноземців.

В'їзд іноземців в Україну:
  1. Повинні мати медичну страховий поліс, який покриває лікування від COVID-19.
  2. Один з документів нижче на вибір:
    • сертифікат про повну вакцинацію від Covid-19 вакцинами, які схвалені ВООЗ;
    • або негативний результат тесту (ПЛР-тест або експрес-тест на антиген). З моменту здачі аналізу до моменту перетину кордону України має пройти не більше 72 годин для ПЛР-теста і не  більше 48 годин для  експрес-тест на антиген
Діти до 12 років звільнені від вимог по пред'явленню сертифікатів або тестів.

З 5 серпня іноземці, вік яких досяг 18 років і старше, при в'їзді в Україну підлягають самоізоляції з контролем через додаток «Дій вдома», якщо вони не пройшли повний курс вакцинації від Covid-19. Тест до в'їзду в Україну не звільняє від самоізоляції. Самоізоляція починається через 72-години з моменту прибуття в Україну і триває 10 днів. Самоізоляцію можна припинити, якщо вже в Україні зробити ПЛР-тест або експрес-тест на антиген і отримати негативний результат. Від самоізоляції звільнені іноземці до настання 18 років.
 
В'їзд громадян України та іноземців з правом на постійне проживання в Україні (ППП):
  1. Дозволено в'їзд в Україну без медичного страхування і тестів.
  2. Потрібно пройти самоізоляцію з контролем через мобільний додаток «Дій вдома», яка починається через 72 години після в'їзду в Україну і триває 10 днів.
Самоізоляцію можна припинити, якщо вже в Україні зробити ПЛР-тест або експрес-тест на антиген і отримати негативний результат.
Самоізоляцію можуть не проходити: діти до настання 18 років; дорослі, які пройшли повний курс вакцинації від Covid-19; дорослі громадяни України, які виїхали з України до 4 серпня 2021 року і повернулися після 5 серпня 2021 року.