Особливості проїзду автобусами в період карантинів пов'язаних з COVID-19

На жаль карантинні заходи в усьому світі внесли ряд змін для подорожей автобусами по всьому світу. Умови перетину кордонів весь час змінюються і тому просимо Вас стежити на сайті Євроклуб і в соціальних мережах про зміни у правилах перетину кордонів.
На сьогодні (15.08.2020) при в'їзді в Україну не потрібно тести з Австрії, Німеччини, Польщі, Угорщини, Голландії (весь список країн можна подивитися на сайті МОЗ). Самоізоляція скасована.
Тому купивши квиток наприклад по маршруту Відень Київ, Вам тільки поміряють температуру і якщо Ви щасливий володар Європейського паспорта запросять страховий поліс.
Страховку Ви можете замовити у нас в Євроклуб онлайн (вартість від 10 до 20 євро).
Квиток можна купити на сайті, при цьому отримати на деякі рейси знижки до 50%!
Знижки динамічні, можна скористатися сертифікатом.
При виїзді в Європу тепер потрібно враховувати, що при відсутності європейського паспорта або карти, перетинати кордон доведеться через Угорщину.
Якщо у Вас є запрошення у вільній формі від дітей, супругів, а також бойфрендів, Ви прикріплюєте їх документи і можете здійснювати поїздку автобусом через Угорщину.
Ті пасажири, які слідують далі Будапешту чи Відня, будуть пересаджені на Європейські автобуси в міста слідування.
До сьогоднішнього часу проблем з перетином кордону за біометричними паспортами через Угорщину не виникало.
Наші фахівці можуть проконсультувати Вас детально по телефону.
Також в разі якщо Ви маєте чіп карту водія ми пропонуємо Вам поїздку нашим автобусом через Польщу на контрактній основі і з гарантією 100% проїзду!
Ми сподіваємося що пандемія рано чи пізно закінчитися і всі пасажири зможуть купувати автобусні квитки в будь-які міста і країни, куди курсують автобуси Євроклуб.

Чекаємо Вас на наших рейсах!

Формуляр для осіб які перебувають у цивільному шлюбі (PDF, 570Kb)