Польща з 9 вересня віднесла громадян України до категорії осіб, яким дозволено в'їзд на територію країни, зокрема з метою туризму.

При цьому країна звільнила від обов'язкового карантину тих, хто має сертифікат про повну вакцинацію або сертифікат про одужання. Згідно з інформацією на інтерактивній карті Міністерства закордонних справ, з 9 числа скорочується термін десятиденного карантину, якщо виїжджає має негативний ПЛР-тест на коронавірус, який зроблений не раніше ніж за 7 днів до перетину кордону. При цьому завершенням карантину вважається наявність в телеінформаційної системі внесеної діагностичною лабораторією записи про негативний результат тесту. Такі правила стосуються і дітей. Хто звільняється від проходження карантину в Польщі: вакциновані від COVID-19 (документальне підтвердження про повний курс вакцинації вакциною, зареєстрованої в ЄС: Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson & Jonson.
Дійсно підтвердження англійською або польською мовою); особи з документальним підтвердженням того, що вони перехворіли COVID-19; водії та члени екіпажів авіа-, залізничних, судноплавних і автотранспортних засобів, інспектори морської адміністрації, учні з супроводжуючою особою, студенти, слухачі, здобувачі післядипломної освіти, докторанти, дипломати, медики, працівники на сільськогосподарських підприємствах, спортсмени та тренери, лікарі, фізіотерапевти, судді, акредитовані журналісти, які в'їжджають до Польщі для участі спортивних заходах, особи, які мають дозвіл на постійне проживання або карту довгострокового резидента країни - члена ЄС та члени їх сімей, які в'їжджають до Польщі з метою транзиту через її територію. Транзит Пасажирів в Німеччину дозволений при наявності вакцинації, або негативного тесту .подтвержденія мети поїздки Доя транзиту потрібно мати страховку, негативний тест або вакцинацію