Бронювання квитків на автобус по Україні та Європі

Номер автобусу та номер телефону водіїв будуть доступні за 24 години до відправлення.
Перевірити відправлення
ТЕСТУВАННЯ НА COVID-19 для всіх бажаючих

Кожен бажаючий може швидко пройти: швидкий тест / аналіз на антитіла / ПЛР-тест. Пункти забору аналізів розташовані біля вокзалів у Києві, Житомирі, Рівне та Львові і працюють цілодобово (24/7). Записавшись на тест за телефоном: +38(044)486 79 00, Ви отримаєте ексклюзивну знижку від компанії «Euroclub».

Шановні пасажири!

Вся інформація про поїздку (аналіз на COVID-19, формуляри для в'їзду тощо) стосується окремих країн і/або міст і постійно змінюється. Будь ласка, зверніть увагу, що існують особливі обмеження, які залежать від рішень органів влади. Пасажир зобов'язаний самостійно уточнити інформацію для поїздки про діючі обмеження у місцевих органів влади, щоб переконатися, що він буде допущений до в'їзду або виїзду з відповідної країни.

Пасажир не буде допущений до міжнародного рейсу без наявності поліса медичного страхування за кордоном та від нещасного випадка за кордоном.
УВАГА!!!
Зміна часу відправлення по маршруту КИЇВ-БУДАПЕШТ-ВІДЕНЬ та ВІДЕНЬ-БУДАПЕШТ-КИЇВ.
З 1-го червня 2021 року змінюється час відправлення автобусів з Відня о 18:00, з Будапешта о 21:00.
Із Києва відправлення о 08:00, зі Львова о 15:00.
Зміна часу відправлення діє на період часткової відміни комендантської години в Угорщині.
УВАГА!!! Для пасажирів, які хочуть їхати по біометричним паспортам з підтвердженням мети повздки до СЛОВЕНІЇ, СЛОВАКІІ,АВСТРІЇ, НІМЕЧЧИНИ, ІТАЛІЇ, ГОЛЛАНДІЇ, УГОРЩИНИ Правила в'їзду в Австрію з 08.02.21 в зв'язку з Covid-19. Формуляр для в'їзду в Австрію (Pre-Travel-Clearance) Правила в'їзду в Німеччину з 25.01.21. Формуляр (онлайн і друкована версія) для реєстрації при в'їзді до Німеччини (Ersatzmitteilung) Угорщина офіційно дозволила в'їзд в країну будь-якій людині, який документально доведе що за останні 6 місяців вже перехворіла COVID-19 і має імунітет. Умови в'їзду в Україну для іноземних громадян ДО УВАГИ: ХТО МАТИМЕ ПРАВО В’ЇЗДУ В УГОРЩИНУ З 1-ГО ВЕРЕСНЯ
Особливості проїзду автобусами в період карантинів пов'язаних з COVID-19
В’їзд осіб, що перебувають в цивільному шлюбі до Німеччини. + Формуляр
Особливості виїзду рейсовими автобусами Євроклуб до Німеччини, Австрії, Угорщини, Польщі, та Бельгії
Компанія "Євроклуб" надає в оренду автобуси підвищеної комфортності для доставки робітників до місця роботи.
Всі автобуси проходять санітарну обробку після кожного рейсу.
Всі пасажири, які придбали квитки на сайті, або в офісах компанії, на скасовані рейси, мають можливість використати їх протягом наступних 12 місяців.
Чому обирають нас?
Компанія «Євроклуб» займає провідне місце серед пасажирських перевізників України з 1999 р.
Безпека пасажирів Наші автобуси проходять регулярні контролі технічного стану на території Німеччини, підтверджені сертифікатами TÜV і Dekra.
22 роки на ринку перевезень Євроклуб є постійним членом Асоціації Міжнародних Перевізників України і почесним членом Транспортного Союзу України.
Гарантії якості послуг Основним видом діяльності компанії є виконання регулярних автобусних рейсів, а це значить, що Ви отримуєте послугу з перших рук.
Комфортабельні рейси Завдяки придбанню автобусів єврокласу, поїздки з нашою компанією відповідають всім вимогам клієнта на сьогоднішній день.
Глобальність Крім величезної кількості внутрішніх рейсів ми здійснюємо понад 150 маршрутів в різні напрямки Європи.
Економія для постійних клієнтівТільки у нас бонусна програма для постійних клієнтів, розіграші, гнучка система знижок.
Останні новини

Евроклуб

Увага! Акція!Увага! Акція!Щосуботи до липня з Німеччини (40 міст) ціна за квиток 49 євро! Акційна ціна діє за умови купівлі онлайн, комфортні умови та зручне бронювання.
Часткова відміна комендантської години в Угорщині – змінено час відправлення автобусів:Часткова відміна комендантської години в Угорщині – змінено час відправлення автобусів:з Відня о 18:00, із Будапешта о 21:00. Відправлення з Києва в Будапешт та Відень о 08:00, Львів о 15:00
Оновлюємо розклад!Оновлюємо розклад!Весна на порозі! Оновлюємо розклад, доповненням наших регулярних рейсів. Тепер Ви можете поїхати з нами не тільки кожну середу і суботу, а також кожну п'ятницю і неділю.