Квиток з Відня до України за ціною 30€*
з Будапешту всього за 25€*!

*спеціальна пропозиція діє на поїздки з 01.02.19 по 01.03.19  при купівлі квитка онлайн на сайті в одну сторону; Інші акції та знижки не застосовуються до пропозиції. Кількість акційних квитків обмежена. 
Бронювання поїздки: допомога
Вибір та бронювання поїздки Оплата замовлення, відкрита дата зворотної поїздки
Крок 1Вибір міст і дати поїздки.У в формі «Бронювання поїздки» в полі Звідки, беріть місто відправлення, в полі Куди виберіть місто прибуття.
В полі Дата виїзду вкажіть бажану дату поїздки.

Для планування поїздки Назад натисніть на відповідний перемикач. Якщо Ви визначились із датою зворотної поїздки, натисніть на календарик, з правої сторони і оберіть відповідну дату, якщо не визначились, натисніть Відкрита дата.
Потім, при необхідності, вкажіть кількість пасажирів у відповідному полі.
Після встановлення бажаних критеріїв пошуку поїздки натисніть на кнопку Знайти
Крок 2Вибір поїздки У випадку вибору поїздки в одну сторону або з відкритою зворотною датою, оберіть із списку поїздку яка Вам підходить і натисніть кнопку Замовити квиток яка знаходиться з правої сторони (у версії сайту для мобільних телефонів дана кнопка знаходиться під інформацією про поїздку).

Якщо Ви обрали поїздку в дві сторони і вказали дати, оберіть поїздку яка Вам підходить у верхній частині списку, потім зворотну поїздку натиснувши для кожної обраної поїздки кнопку Вибрати маршрут, після цього під списком поїздок стане доступна кнопка Оформити замовлення яку необхідно натиснути щоб перейти до оформлення замовлення.
Крок 3Оформлення замовлення Вкажіть імена і прізвища пасажирів (відповідно до закордонного паспорта) у відповідному списку пасажирів. При необхідності оберіть для пасажира відповідну знижку.
У випадку, якщо на маршрут існує знижка, то у всіх пасажирів вона буде встановлена автоматично, при необхідності її можна змінити на іншу. Знижки на маршрут і для пасажира не сумуються!
З ліва від прізвища пасажира знаходяться кнопки вибору місця: натиснувши на жовту кнопку із знаком питання ?, Ви можете обрати бажане місце на плані автобусу. Натисніть на бажане місце. При необхідності оберіть місця для всіх пасажирів і в зворотному напрямку (якщо зворотна дата фіксована, а не відкрита).
УВАГА! В деяких поїздках, вибір місця при бронюванні не доступний, в таких випадках пасажирів розсаджує менеджер рейсу.
Якщо необхідно добавити пасажира, натисніть на кнопку Додати пасажира яка знаходиться під списком пасажирів в замовленні.
Також, в разі наявності додаткового багажу зазначте загальну вагу такого багажу для всіх пасажирів замовлення.
Після заповнення форми Оформлення замовлення, натисніть кнопку Забронювати
Крок 4Оплата онлайн Оформлене замовлення Ви можете оплатити онлайн. Для цього в розділі Оберіть спосіб оплати оберіть спосіб який Вам підходить і натисніть відповідну кнопку PayPal ( Visa/MasterCard ) або UPC ( Visa/MasterCard ) або Sofortüberweisung ( EC ).
Ви будете направлені на сайт платіжної системи де зможете безпечно оплатити замовлення.
УВАГА! Якщо при оплаті на сайті оплата платіжною системою не приймається, перевірте чи увімкнена на Вашій кредитній картці функція оплати онлайн і чи не перевищений ліміт оплат онлайн.
Відкрита датаШвидка фіксаціяДля швидкого фіксування «відкритої» зворотної дати необхідно натиснути на кнопку ↓ Швидка фіксація
"відкритої" зворотної дати
Бронюй зараз
UAH
EUR
Новини
21.02.2019

Щасливий четвер

Поспішай придбати квиток з України за вигідною ціною

в Будапешт-1000 грн*

до Відня - 1000 грн*

до Братислави- 1500 грн*

*Акційна пропозиція розповсюджується на поїздку з України 28.02.19.
*Спеціальна пропозиція діє на покупку квитка в одну сторону. До вартості акційного квитка не застосовуються інші знижки та пропозиції. Кількість акційних квитків обмежена.
14.02.2019

Happy Valentine's day

Вітаємо усіх з днем Святого Валентина !

з любов'ю,
команда Євроклуб

24.01.2019

Придбайте квиток на автобус прямо зараз!

Встигни придбати квиток
з Відня до України за ціною 30€* 

або з Будапешту всього за 25€*!

У вартість квитка входить дві одиниці багажу, загальною вагою до 40 кг.

*спеціальна пропозиція діє на поїздки з 01.02.19 по 01.03.19  при купівлі квитка онлайн на сайті в одну сторону; Інші акції та знижки не застосовуються до пропозиції. Кількість акційних квитків обмежена. 
14.01.2019

Квиток до Кракова за 500 грн 

Вартість квитка з України до Кракова складає

ВСЬОГО 500 грн*

при купівлі квитка до 26.02.2019


*спеціальна пропозиція діє на покупку квитка в одну сторону. Інші акції та знижки не застосовуться до пропозиції. Кількість акційних квитків обмежена. 
14.01.2019

Київ-Львів за 350 грн

Вартість квитка
з Києва до Львова 
складає ВСЬОГО 350 грн*

при купівлі квитка до 26.02.2019

*спеціальна пропозиція діє на покупку квитка в одну сторону. Інші акції та знижки не застосовуться до пропозиції. Кількість акційних квитків обмежена. 

01.01.2019

Подорожуй з комфортом!

Купуючи квиток з додатковим місцем, ми надаємо -50%  на додаткове місце!*


*знижка надається від повної вартості квитка (повного тарифу); Пропозиція не діє у святковий період 
01.01.2019

Твій квиток за 45€

Вартість квитка з Німеччини за будь-яким маршрутом скаладає всього 45 €* в одну сторону


*пропозиція діє з 15.01.2019 по 01.04.2019. Інші акції та знижки не застосовуються до цієї пропозиції. Кількість акційних квитків обмежена. 
03.05.2018

Місце зупинки в Дессау ЗМІНЕННО

З 07.05.2018, в зв’язку, з проведенням ремонтних робіт на автовокзалі Дессау, місце зупинки буде змінено.

Тимчасова зупинка (до 01.05.2019) розташована на західному виїзді залізничного вокзалу , на вулиці Фрідріх-Ліст-Штрассе

Відгуки
Oksana
16.12.2018
Добрый вечер. Огромное спасибо за экскурсию Львов-Вена, нашим детям ( с 08.12.18 по 16.12.18) и за оказанную помощь по доставки детей на ж/д вокзал.Очень Вам благодарны!!!!!!
16.12.2018
Рейс Вена Львов 16/12/2018. На венгерской границе задержали на 5 часов , от перевозчика это не зависело . В поездке была группа детей 22 ученика СШ 15 г.Никополь. Водители сделали все возможное и невозможное для того что бы доставить детей на жд вокзал Львова. Работа операторов call центра компании перевозчика и водителей была слаженная, профессиональная. Большое спасибо от родителей учеников.
Viktoria
28.10.2018
Дякуємо водіям Андрію та Олександру рейсу Київ Відень 25.10.18 за витримку та професіоналізм.
Лучезарная-Высочина
23.10.2018
БЛАГОДАРНОСТЬ европейскому перевозчику Евроклуб, которую представил рейс АА 59-39 АА с водителями Александром и Андреем. 18.10 и 20.10 2018г. я с дочерью путешествовали с Киева в Вену и обратно.Во время поездки водители проявили себя как профессионалы своего дела, мы чувствовали себя безопасно в пути. Атмосфера слаженности и контактности присутствовала на протяжении всей поездки. Внешний вид водителей в форме Евроклуба-был безупречный! Сервис услуг автобуса был предоставлен на достойном уровне.Во время прохождения таможенного контроля, водители слаженно и оперативно выполняли свои функции. Желаем компании Евроклуб процветания, удачных рейсов и благодарных клиентов.
Зинченко Елена
18.09.2018
Огромное спасибо водителям рейса Киев-Вена Антону и Евгению(08.09.18) и Вена-Киев Марселю и Александру ( 17.09.18) за доброту и внимание,профессионализм и аккуратность во всем. Гармонии всегда и во всем!!!!
Ще
Чому нас обирають?
Досвід: 20 років на ринку міжнародних перевезень;
Безпека: автобуси ТОВ «Євроклуб» проходять регулярні контролі технічного стану на території Німеччини підтверджені сертифікатами TÜV і Dekra;
Комфорт: найновіший автопарк в Україні;
Гарантія: ми є перевізником, а це означає, що Ви отримуєте послугу із перших рук;
Глобальність: більш як 150 маршрутів в різні направлення Європи;
Економія: тільки у нас бонусна програма для постійних клієнтів, розіграші призів, гнучка система знижок.
Наш автопарк