Важливо!!!
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ ЯКІ ВИЇЖДЖАЮТЬ ЗІ ЛЬВОВА, з 15.06.2024 змінений час відправлення:
на маршрутах які прямують до міст Німеччини відправлення буде о 14:30
на маршрутах які прямують до Австрії та Угорщини відправлення буде о 15:00

*УВАГА  У період пандемії, війни або військового стану та закриття кордонів квитки поверненню не підлягають.
Але квиток можна переносити на фіксовану або відкриту дату (відкрита дата – до 180 днів).
Вартість послуги перенесення квитка – 10 євро (або гривневий еквівалент по курсу компанії на день реалізації послуги).
Послуга доступна не пізніше ніж за 48 годин до відправлення.
Потрібно написати запит у довільній формі на електронну адресу: euroclubbus@gmail.com

Умови подорожі

Вниманию пассажиров!
До уваги пасажирів! Відповідно до "Правил перетинання державного кордону громадянами України", виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, здійснюється виключно у супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених за нотаріально посвідченою згодою обох батьків із зазначенням держави прямування та відповідного часового проміжку перебування у цій державі.
УМОВИ ПОДОРОЖІ ТА ПРАВИЛА ПРОЇЗДУ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ ТОВ «ЄВРОКЛУБ»
УМОВИ ПОДОРОЖІ ТА ПРАВИЛА ПРОЇЗДУ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ ТОВ «ЄВРОКЛУБ» ТОВ «Євроклуб» (Надалі компанія) встановила, що квиток є іменним документом і не може бути переданий іншій особі. Забороняється робити самостійно будь-які виправлення у квитку, тому що такий проїзний документ буде не дійсним.

Пасажири зобов’язані підтвердити підставу для знижки в квитку (окрім категорії – online знижка) документом, що засвідчує вік чи пільгу. Або пред’явити відповідний купон на знижку.
Якщо такого документу чи купону немає (в залежності від категорії знижки) - пасажир зобов’язаний доплатити суму до повного тарифу квитка на вибраному маршруті в день реалізації послуги.

Зміна прізвища та/або ім’я пасажира можлива не пізніше ніж за 24 години до виїзду. Для використання послуги потрібно написати звернення на електронну пошту: euroclubbus@gmail.com або в офісах компанії Євроклуб. Вартість за послугу – 20 євро (або гривневий еквівалент по курсу компанії на день реалізації послуги).

Для фіксації дати рейсу в квитку «з відкритою датою» потрібно написати звернення на електронну пошту: euroclubbus@gmail.com або в офісах компанії Євроклуб.

Заміна (перенесення) дати поїздки можлива не пізніше ніж за 48 годин до виїзду. Квиток можна перенести на вільну або фіксовану дату (вільна дата – 180 днів , перенесення квитка на вільну дату доступне лише 1 раз). Для використання послуги потрібно написати звернення на електронну пошту: euroclubbus@gmail.com або в офісах компанії Євроклуб. Вартість за послугу – 10 євро (або гривневий еквівалент по курсу компанії на день реалізації послуги). Для перенесення квитків зі знижкою (від 5% до 30%) - пасажир зобов’язаний доплатити різницю до повного тарифу на рейс в день реалізації послуги.

Заміна міста відправлення/прибуття можлива лише при наявності вільного місця на рейс, в який ви хочете перенести місто, для використання послуги потрібно написати звернення на електронну пошту: euroclubbus@gmail.com або в офісах компанії Євроклуб. Вартість за послугу – 10 євро (або гривневий еквівалент по курсу компанії на день реалізації послуги).

Квиток з відкритою датою дійсний протягом 6 місяців (180 днів) з першої дати, зазначеної у квитку.

Втрачений квиток може бути поновлено після написання пасажиром заяви про втрату квитка шляхом виписування дублікату, ця послуга є платною (дублікат квитка з фіксованими датами – гривневий еквівалент 10 євро на дату оплати, дублікат квитка з відкритою датою – гривневий еквівалент 20 євро на дату оплати).

Квиток придбаний зі знижкою більше 30% - «Акційний» (Окрім знижки для дітей). Заміна дати поїздки, зміна власника квитка та зміна пунктів прибуття чи відправлення на такі квитки не розповсюджуєьться.

У зв’язку з форс-мажорними обставинами, природніми катаклізмами, обмеженнями які виникли в умовах військового стану, карантину, закриття кордонів,тощо, що призвело до скасування або перенесення рейсу, підприємство не повертає гроші за квитки, а обмінює квитки на сертифікати чи квитки з відкритою датою на один рік з моменту перенесення чи скасування рейсу.

Гарантією поїздки є завчасне придбання квитка. Компанія залишає за собою право продавати заброньовані, але не оплачені місця, гарантоване бронювання діє 2 години.

Компанія не несе відповідальності за особисті речі ручної поклажі пасажира.

Компанія залишає за собою право вносити зміни та доповнення до графіку руху автобусів у відповідності з чинним законодавством.

У випадку, якщо пасажир не дотримується митних та прикордонних правил та буде затриманий на кордоні, що призведе до затримки рейсу, екіпаж автобуса має право продовжити рейс без пасажира згідно з графіком. При знятті пасажира на кордоні, гроші за квиток не відшкодовуються.

Компанія не несе відповідальності за затримки на кордонах.

Компанія зобов’язується у випадках непередбачуваних обставин (дорожня транспортна пригода, поломка транспортного засобу (при якій заборонений подальший рух, затори, тощо) вжити відповідних заходів для продовження руху, не більше ніж протягом 24-ох годин.  

Перевезення тварин можливе лише у випадку придбання окремого місця для тварини (за -20% повної вартості), наявності всіх необхідних документів та оплати гривневого еквіваленту 30 євро на дату оплати – застави на випадок пошкодження або забруднення твариною салону автобуса.

У зв’язку з форс-мажорними обставинами, які виникли в умовах військового стану та/або карантину внаслідок пандемії COVID-19, або іншого правового режиму який обмежує діяльність компанії, що призвело до скасування або перенесення рейсу, підприємство не повертає гроші за квитки, а тільки обмінює квитки на сертифікат (ваучер) чи квитки з відкритою датою на один рік (365 днів) з моменту перенесення чи скасування рейсу. Правила діють до кінця пандемії та/або військового стану, (чи іншого правого режиму).

Сертифікат (ваучер) фіксує за пасажиром оплачену суму за квитки (замовлення) на рейс, який був скасований на 1 календарний рік (365днів).

При оформленні нового замовлення, та оплаті квитка, пасажир може використати 100% суми сертифіката або його частину. Якщо номінал сертифікату не покриває суму квитка, пасажир зобов’язаний доплатити різницю.

Пасажир може використати сертифікат на будь - який маршрут компанії.

При оформленні нового замовлення (квитка) та оплаті його сертифікатом (повністю або частково), вартість такого замовлення (квитка) - повний тариф на вибраний маршрут в день звернення пасажира. (Також на нове замовлення (квиток), якщо на рейсі є знижка, може бути встановлена ця знижка. Але не більше ніж 25%).

Сертифікат може використати будь-який пасажир, що був в оплаченому замовленні (якщо замовлення було групове).

Сертифікат(ваучер) можна переоформити на іншу особу. Доплата за послугу переоформлення - 20 євро (або гривневий еквівалент по курсу компанії на день реалізації послуги).


Умови подорожі та правила компанії встановлені та діють згідно чинного законодавства України.
Посадка на автобус починається за 1 годину до відправлення.
Квиток можна не роздруковувати
Заміна (перенесення) дати поїздки можлива не пізніше ніж за 48 годин до виїзду.
Пасажири в автобусі зобов'язані бути пристебнутими ременями безпеки.


У вартість квитка входить 2 стандартних місця 80* 50*40 см, загальною вагою від 10 до 40 кг.
Додатковий багаж оплачується окремо - 1.5 євро за кг.;
За зайвий обсяг, що перевищує норму, також знімається оплата на посадці водію після огляду та оцінки (водієм).

Цінні речі перевозяться виключно в ручній поклажі.

Пассажирам 2
У ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ, ВІЙНИ АБО ЗАКРИТТЯ КОРДОНІВ.

У період пандемії, війни, або закриття кордонів квитки поверненню не підлягають.
Квиток можна переносити на фіксовану або відкриту дату (відкрита дата – до 180 днів).
Вартість послуги перенесення квитка – 10 євро.
Послуга доступна не пізніше ніж за 48 годин до відправлення.
Пасажири зобов’язані підтвердити підставу для знижки в квитку (окрім категорії – online знижка) документом, що засвідчує вік чи пільгу. Або пред’явити відповідний купон на знижку.
Якщо такого документу чи купону немає (в залежності від категорії знижки) - пасажир зобов’язаний доплатити суму до повного тарифу квитка на вибраному маршруті в день реалізації послуги.
- при знятті пасажира на кордоні, гроші за квиток не відшкодовуються
- при бажанні особисто припинити поїздку або вийти на інший зупинці вартість квитка не відшкодовується
Забороняється перевозити:
  • . Тварин, без відповідних документів та боксу для перевезення
  • . Тютюнові вироби, більше 2 пачок на людину
  • . Цінності без відповідного дозволу
  • . Легкозаймисті і вибухонебезпечні речовини
  • . Предмети культурної, художньої чи історичної цінності без відповідного дозволу
  • . Спиртні вироби, більше 1 літра на людину
  • . М'ясомолочні вироби
  • . Ікру, не більше 1 банки на людину
  • . Партії товарів
  • . Ліки
Договір перевезення пасажирів( PDF, 428Kb )