Переклад документів

Бронювання поїздки: допомога
Вибір та бронювання поїздки Оплата замовлення, відкрита дата зворотної поїздки
Крок 1Вибір міст і дати поїздки.У в формі «Бронювання поїздки» в полі Звідки, беріть місто відправлення, в полі Куди виберіть місто прибуття.
В полі Дата виїзду вкажіть бажану дату поїздки.

Для планування поїздки Назад натисніть на відповідний перемикач. Якщо Ви визначились із датою зворотної поїздки, натисніть на календарик, з правої сторони і оберіть відповідну дату, якщо не визначились, натисніть Відкрита дата.
Потім, при необхідності, вкажіть кількість пасажирів у відповідному полі.
Після встановлення бажаних критеріїв пошуку поїздки натисніть на кнопку Знайти
Крок 2Вибір поїздки У випадку вибору поїздки в одну сторону або з відкритою зворотною датою, оберіть із списку поїздку яка Вам підходить і натисніть кнопку Замовити квиток яка знаходиться з правої сторони (у версії сайту для мобільних телефонів дана кнопка знаходиться під інформацією про поїздку).

Якщо Ви обрали поїздку в дві сторони і вказали дати, оберіть поїздку яка Вам підходить у верхній частині списку, потім зворотну поїздку натиснувши для кожної обраної поїздки кнопку Вибрати маршрут, після цього під списком поїздок стане доступна кнопка Оформити замовлення яку необхідно натиснути щоб перейти до оформлення замовлення.
Крок 3Оформлення замовлення Вкажіть імена і прізвища пасажирів (відповідно до закордонного паспорта) у відповідному списку пасажирів. При необхідності оберіть для пасажира відповідну знижку.
У випадку, якщо на маршрут існує знижка, то у всіх пасажирів вона буде встановлена автоматично, при необхідності її можна змінити на іншу. Знижки на маршрут і для пасажира не сумуються!
З ліва від прізвища пасажира знаходяться кнопки вибору місця: натиснувши на жовту кнопку із знаком питання ?, Ви можете обрати бажане місце на плані автобусу. Натисніть на бажане місце. При необхідності оберіть місця для всіх пасажирів і в зворотному напрямку (якщо зворотна дата фіксована, а не відкрита).
УВАГА! В деяких поїздках, вибір місця при бронюванні не доступний, в таких випадках пасажирів розсаджує менеджер рейсу.
Якщо необхідно добавити пасажира, натисніть на кнопку Додати пасажира яка знаходиться під списком пасажирів в замовленні.
Також, в разі наявності додаткового багажу зазначте загальну вагу такого багажу для всіх пасажирів замовлення.
Після заповнення форми Оформлення замовлення, натисніть кнопку Забронювати
Крок 4Оплата онлайн Оформлене замовлення Ви можете оплатити онлайн. Для цього в розділі Оберіть спосіб оплати оберіть спосіб який Вам підходить і натисніть відповідну кнопку PayPal ( Visa/MasterCard ) або UPC ( Visa/MasterCard ) або Sofortüberweisung ( EC ).
Ви будете направлені на сайт платіжної системи де зможете безпечно оплатити замовлення.
УВАГА! Якщо при оплаті на сайті оплата платіжною системою не приймається, перевірте чи увімкнена на Вашій кредитній картці функція оплати онлайн і чи не перевищений ліміт оплат онлайн.
Відкрита датаШвидка фіксаціяДля швидкого фіксування «відкритої» зворотної дати необхідно натиснути на кнопку ↓ Швидка фіксація
"відкритої" зворотної дати
Компанія «Євроклуб» це не просто автобусний перевізник, це компанія кваліфікованих спеціалістів, які будуть раді Вам допомогти з перекладом, легалізацією та грамотним оформленням Ваших документів. Ми виконуємо переклади будь-якої складності і тематики. У нас Ви зможете зробити переклад з німецької, англійської і польської мови.

Детальніше: euroclub.translate@gmail.com
 
Наше бюро перекладів пропонує:
Для того, щоб замовити переклад заповніть форму нижче і натисніть кнопку «Надіслати». В найближчий час наш менеджер Вам зателефонує.
Залишити замовлення можна за адресою: м.Київ, вул. І.Франко, 42 або заповніть форму нижче (euroclub.translate@gmail.com)
 
Отмена
Ціни
Мова Переклад стандартного документа Переклад текста(1800 знаків з пробілами) Переклад специфічної тематики(технічна, юридична, наукова, медична, літературна)
Англійська 100 грн. 100 грн. від 110 грн.
Німецька 100 грн. 100 грн.
Польська 100 грн. 100 грн.
До стандартних документів відносяться:
  • Свідоцтво про народження, шлюб, розлучення, зміні прізвища, смерті;
  • Освітні документи (пластикові);
  • Додатки до дипломів;
  • Довідки про несудимість, довідки про місце реєстрації, довідки із банка, довідки з роботи, довідки з місця навчання, трудові книжки;
Всі ці документи без апостилю.
Строк виконання від 3-х днів.
Термінові замовлення оплачуються за подвійним тарифом.
При замовленні перекладу відправлення документів в Німеччину, Австрію, Польщу лише за 100 грн.
Нотаріальне засвідчення перекладу Апостиль на документи фізичних осіб Апостиль на юридичні документи
150 грн. 230 грн. 260 грн.


Для оформлення юридичних документів необхідно 2 листа-довіреності (для проставлення апостилю на нотаріальній копії, на перекладі) на фірмовому бланку, з підписом директора і печаткою.

Апостиль на документах РАГС, виписках, нотаріальних копіях – 3 робочих дні.
Апостиль на довідках про несудимість, довідках про реєстрацію місця проживання – 2 робочих дні.
 
Апостиль на освітніх документах:
Термін Вартість
3 робочих дні (документи нового зразка) 680 грн.
10 робочих днів (документи нового зразка) 410 грн.
25 робочих днів – документи, які потребують запита (старого і нового зразка, дипломи міжнародного зразка, сертифікати, довідки, учбові плани, а також нові документи, на яких не співпадають підписи) 530 грн.
35-40 робочих днів (інші документи) 310 грн.Для подачі документів необхідна заява – згода на обробку персональних даних. Крім оригіналів, надаються по 2 копії кожного документа.

Можливо проставити апостиль за день – вартість 1195 грн. за кожен документ.
Легалізація:
По довіреності фізичної особи
Не термінова легалізація (від 8 робочих днів) від 380 грн.
Термінова легалізація (від 5 робочих днів) від 530 грн.
Юридичні документи по довіреності
Не термінова легалізація (від 12 робочих днів) 1050 грн.
Термінова легалізація (від 6 робочих днів) 1450 грн.
Засвідчення документів після легалізації в посольстві – 250 грн. + консульський збір.