Умови перевезення

Пассажирам 1
Квитки і правила підтвердження зворотної дати виїзду Квиток є іменним документом і не може бути переданий іншій особі. У квитку забороняється робити будь-які виправлення, крім уповноважених осіб. При наявності квитка з відкритою датою, пасажир зобов'язаний зафіксувати дату від'їзду лише у письмовому вигляді написавши листа на електронну пошту euroclubbus@gmail.com або відправити швидкий запит через сайт Управління замовленнями»)

Перенесення дати поїздки є платною послугою, вартість якої складає гривневий еквівалент 10 євро (у випадку перенесення дати в Україні, оплата відбувається в гривнах, по курсу Національного Банку України). Перенесення дати оплаченого квитка можливе за 48 годин до відправлення рейсу.

Перенесення фіксованої дати проводиться в письмовому порядку, шляхом написання заяви про перенесення на еmail або в офісах компанії Євроклуб.

У разі відмови у видачі візи, сума передоплати не повертається, тому що дані обставини сталися не з вини перевізника. Так само, згідно з "Правил перевезення": у разі скасування поїздки з ініціативи пасажира, йому компенсується вартість проїзду з утриманням наступних зборів, зазначених на квитку або рахунку. Менш ніж за 24 години до відправлення автобуса з початкового пункту по даному маршруту, вартість проїзду не повертається.

Квиток з відкритою датою дійсний протягом 6 місяців від дня першого виїзду по даному квитку.

Компанія залишає за собою право продавати заброньовані, але не оплачені місця.

В разі втрати або пошкодження квитка, згідно заяви пасажира, виписується Квиток-дублікат, вартість Квитка-дубліката з фіксованою датою зворотної поїздки, становить 10 євро (у випадку оформлення Квитка-дубліката в Україні, оплата відбувається в гривнах, по курсу Національного Банку України). Вартість Квитка-дубліката з відкритою датою зворотної поїздки становить 20 євро (у випадку оформлення Квитка-дубліката в Україні, оплата відбувається в гривнах, по курсу Національного Банку України). Ціни на Квитки-дублікати в Польщу або із Польщі, становить половину від вказаних вище тарифів.
Пассажирам 2
Умови повернення грошей за невикористану поїздку 1. У разі, якщо квиток був оплачений через систему SOFORT або PayPal на сайті eclub.kiev.ua
або банківським переказом згідно виставленого компанією Євроклуб рахунку на наші реквізити в SPAKASSE KÖLNBONN потрібна письмова заява німецькою або англійською мовою від клієнта із зазначенням номера рахунку або номера бронювання, причини відмови від поїздки, даних для повернення коштів (IBAN, BIC, назва банку, ім'я та прізвище власника рахунку).
Днем подачі заяв є день їх відправки та отримання на email: euroclubbus@gmail.com

2. Для квитків оплачених через систему UPC на сайті eclub.kiev.ua, готівковим платежем в офісах компанії або банківським переказом на території України, необхідно подати оригінал заяви про повернення на українській або російській мові, підписаний власником квитка, із зазначенням причини відмови від поїздки , номера квитка або номера бронювання та оплати, копію першої сторінки паспорта та копію сторінки з пропискою, копію ідентифікаційного коду, оригінал бланка квитка, якщо він був отриманий власником. (бланк-приклад заяви знаходиться нижче.)

Документи необхідно надіслати поштою або оформити заяву в офісах компанії Євроклуб.
Днем подачі заяви є день відправлення повідомлення про відмову про поїздку на email: euroclubbus@gmail.com

Завантажити бланк заяви для повернення грошових коштів в гривні. ( doc 27,5Kb )
Компанія не несе відповідальність за запізнення автобуса до 10 годин, у разі затримок на кордоні, а також в інших випадках. Клієнт не має права на повернення коштів, але може безкоштовно обміняти квиток на іншу дату або отримати сертифікат на наступну поїздку, відправивши нам письмовий запит на пошту: euroclubbus@gmail.com
У період пандемії COVID 19, а також будь-яких інших пандемій, війн або закриття кордонів.
Квитки придбані до кінця пандемії поверненню не підлягають.
Квиток можна переносити безкоштовно один раз, за додаткову плату (20 євро) вдруге або залишити відкритим на календарний рік.
Також в квитку можна поміняти ПІБ пасажира за доплату 300 грн або 10 євро.
- при знятті пасажира на кордоні, гроші за квиток не відшкодовуються
- при бажанні особисто припинити поїздку або вийти на інший зупинці вартість квитка не відшкодовується
Акційний квиток не підлягає поверненню, зміна дати поїздки можлива за 48 годин з доплатою до повного тарифа квитка, та 10 євро за зміну дати.