Важливо!!!
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ ЯКІ ВИЇЖДЖАЮТЬ ЗІ ЛЬВОВА, з 15.06.2024 змінений час відправлення:
на маршрутах які прямують до міст Німеччини відправлення буде о 14:30
на маршрутах які прямують до Австрії та Угорщини відправлення буде о 15:00

*УВАГА  У період пандемії, війни або військового стану та закриття кордонів квитки поверненню не підлягають.
Але квиток можна переносити на фіксовану або відкриту дату (відкрита дата – до 180 днів).
Вартість послуги перенесення квитка – 10 євро (або гривневий еквівалент по курсу компанії на день реалізації послуги).
Послуга доступна не пізніше ніж за 48 годин до відправлення.
Потрібно написати запит у довільній формі на електронну адресу: euroclubbus@gmail.com

Умови перевезення

УМОВИ ПОДОРОЖІ ТА ПРАВИЛА ПРОЇЗДУ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ ТОВ «ЄВРОКЛУБ»
УМОВИ ПОДОРОЖІ ТА ПРАВИЛА ПРОЇЗДУ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ ТОВ «ЄВРОКЛУБ» ТОВ «Євроклуб» (Надалі компанія) встановила, що квиток є іменним документом і не може бути переданий іншій особі. Забороняється робити самостійно будь-які виправлення у квитку, тому що такий проїзний документ буде не дійсним.

Зміна прізвища та/або ім’я пасажира можлива не пізніше ніж за 24 години до виїзду. Для використання послуги потрібно написати звернення на електронну пошту: euroclubbus@gmail.com або в офісах компанії Євроклуб. Вартість за послугу – 20 євро (або гривневий еквівалент по курсу компанії на день реалізації послуги).

Для фіксації дати рейсу в квитку «з відкритою датою» потрібно написати звернення на електронну пошту: euroclubbus@gmail.com або в офісах компанії Євроклуб.

Заміна (перенесення) дати поїздки можлива не пізніше ніж за 48 годин до виїзду. Квиток можна перенести на вільну або фіксовану дату (вільна дата – 180 днів , перенесення квитка на вільну дату доступне лише 1 раз). Для використання послуги потрібно написати звернення на електронну пошту: euroclubbus@gmail.com або в офісах компанії Євроклуб. Вартість за послугу – 10 євро (або гривневий еквівалент по курсу компанії на день реалізації послуги). Для перенесення квитків зі знижкою (від 5% до 30%) - пасажир зобов’язаний доплатити різницю до повного тарифу на рейс в день реалізації послуги.

Заміна міста відправлення/прибуття можлива лише при наявності вільного місця на рейс, в який ви хочете перенести місто, для використання послуги потрібно написати звернення на електронну пошту: euroclubbus@gmail.com або в офісах компанії Євроклуб. Вартість за послугу – 10 євро (або гривневий еквівалент по курсу компанії на день реалізації послуги).

Квиток з відкритою датою дійсний протягом 6 місяців (180 днів) з першої дати, зазначеної у квитку.

Втрачений квиток може бути поновлено після написання пасажиром заяви про втрату квитка шляхом виписування дублікату, ця послуга є платною (дублікат квитка з фіксованими датами – гривневий еквівалент 10 євро на дату оплати, дублікат квитка з відкритою датою – гривневий еквівалент 20 євро на дату оплати).

Квиток придбаний зі знижкою 30% і більше - «Акційний» (Окрім знижки для дітей). Заміна дати поїздки, зміна власника квитка та зміна пунктів прибуття чи відправлення на такі квитки не розповсюджуєьться.

У зв’язку з форс-мажорними обставинами, природніми катаклізмами, обмеженнями які виникли в умовах військового стану, карантину, закриття кордонів,тощо, що призвело до скасування або перенесення рейсу, підприємство не повертає гроші за квитки, а обмінює квитки на сертифікати чи квитки з відкритою датою на один рік з моменту перенесення чи скасування рейсу.

Гарантією поїздки є завчасне придбання квитка. Компанія залишає за собою право продавати заброньовані, але не оплачені місця, гарантоване бронювання діє 2 години.

Компанія не несе відповідальності за особисті речі ручної поклажі пасажира.

Компанія залишає за собою право вносити зміни та доповнення до графіку руху автобусів у відповідності з чинним законодавством.

У випадку, якщо пасажир не дотримується митних та прикордонних правил та буде затриманий на кордоні, що призведе до затримки рейсу, екіпаж автобуса має право продовжити рейс без пасажира згідно з графіком. При знятті пасажира на кордоні, гроші за квиток не відшкодовуються.

Компанія не несе відповідальності за затримки на кордонах.

Компанія зобов’язується у випадках непередбачуваних обставин (дорожня транспортна пригода, поломка транспортного засобу (при якій заборонений подальший рух, затори, тощо) вжити відповідних заходів для продовження руху, не більше ніж протягом 24-ох годин.  

Перевезення тварин можливе лише у випадку придбання окремого місця для тварини (за -20% повної вартості), наявності всіх необхідних документів та оплати гривневого еквіваленту 30 євро на дату оплати – застави на випадок пошкодження або забруднення твариною салону автобуса.