Шановні пасажири!
З 07.05.2022 всі рейси з Німеччини, Австрії та Угорщини прямують до Києва. (Через Львів, Рівне, Новоград–Волинський та Житомир)
Початок всіх маршрутів, відповідно, також з Києва!


Квитки в період війни поверненню не підлягають!

Умови перевезення

Пассажирам 1
Квитки і правила підтвердження зворотної дати виїзду Квиток є іменним документом і не може бути переданий іншій особі. У квитку забороняється робити будь-які виправлення, крім уповноважених осіб. При наявності квитка з відкритою датою, пасажир зобов'язаний зафіксувати дату від'їзду лише у письмовому вигляді написавши листа на електронну пошту euroclubbus@gmail.com або відправити швидкий запит через сайт Управління замовленнями»)

Перенесення дати поїздки є платною послугою, вартість якої складає гривневий еквівалент 10 євро (у випадку перенесення дати в Україні, оплата відбувається в гривнах, по курсу Національного Банку України). Перенесення дати оплаченого квитка можливе за 48 годин до відправлення рейсу.

Перенесення фіксованої дати проводиться в письмовому порядку, шляхом написання заяви про перенесення на еmail або в офісах компанії Євроклуб.

У разі відмови у видачі візи, сума передоплати не повертається, тому що дані обставини сталися не з вини перевізника. Так само, згідно з "Правил перевезення": у разі скасування поїздки з ініціативи пасажира, йому компенсується вартість проїзду з утриманням наступних зборів, зазначених на квитку або рахунку. Менш ніж за 24 години до відправлення автобуса з початкового пункту по даному маршруту, вартість проїзду не повертається.

Квиток з відкритою датою дійсний протягом 6 місяців від дня першого виїзду по даному квитку.

Компанія залишає за собою право продавати заброньовані, але не оплачені місця.

В разі втрати або пошкодження квитка, згідно заяви пасажира, виписується Квиток-дублікат, вартість Квитка-дубліката з фіксованою датою зворотної поїздки, становить 10 євро (у випадку оформлення Квитка-дубліката в Україні, оплата відбувається в гривнах, по курсу Національного Банку України). Вартість Квитка-дубліката з відкритою датою зворотної поїздки становить 20 євро (у випадку оформлення Квитка-дубліката в Україні, оплата відбувається в гривнах, по курсу Національного Банку України). Ціни на Квитки-дублікати в Польщу або із Польщі, становить половину від вказаних вище тарифів.
Пассажирам 2
Компанія не несе відповідальність за запізнення автобуса до 10 годин, у разі затримок на кордоні, а також в інших випадках. Клієнт не має права на повернення коштів, але може безкоштовно обміняти квиток на іншу дату або отримати сертифікат на наступну поїздку, відправивши нам письмовий запит на пошту: euroclubbus@gmail.com
У період пандемії, війн або закриття кордонів.
Квитки придбані до кінця пандемії поверненню не підлягають.
Квиток можна переносити безкоштовно один раз, за додаткову плату (20 євро) вдруге або залишити відкритим на календарний рік.
Також в квитку можна поміняти ПІБ пасажира за доплату 300 грн або 10 євро.
- при знятті пасажира на кордоні, гроші за квиток не відшкодовуються
- при бажанні особисто припинити поїздку або вийти на інший зупинці вартість квитка не відшкодовується
Акційний квиток не підлягає поверненню, зміна дати поїздки можлива за 48 годин з доплатою до повного тарифа квитка, та 10 євро за зміну дати.