Для пасажирів, які хочуть їхати по біометричним паспортам з підтвердженням мети повздки до СЛОВЕНІЇ, СЛОВАКІІ,АВСТРІЇ, НІМЕЧЧИНИ, ІТАЛІЇ, ГОЛЛАНДІЇ, УГОРЩИНИ

Для пасажирів, які хочуть їхати по біометричним паспортам з підтвердженням мети повздки до СЛОВЕНІЇ, СЛОВАКІІ,АВСТРІЇ, НІМЕЧЧИНИ, ІТАЛІЇ, ГОЛЛАНДІЇ, УГОРЩИНИ для 100% перетину кордону без проблем, треба не меньше, як за 24 години до поїздки отримати підтвердження з Угорської поліції он лайн
Власників карт з тимчасовим проживанням (Австрії, Німеччини, Словенії, Хорватіі, Голандії, Франції ) ця вимога не потрібна.

Попередня реєстрація - плавний перетин кордону з Україною.
Як нова ініціатива, можна попередньо повідомити електронною поштою або факсом у відділах прикордонної поліції Захоньї та Берегшурані штабу поліції Сабольч-Сатмар-Берег, щоб забезпечити плавний перетин кордону для автобусів, що в'їжджають і виїзду з України.
У випадку Загоні, принаймні за 24 години до запланованого перетину кордону, будь-ласка, зв'яжіться з zahony_hrk@szabolcs.police.hu або ugyelet.zahonyHRK@szabolcs.police.hu електронною поштою або факсом на + 36-45-525- 161 за адресою 78-65- У випадку Берегсурань ви можете зробити це за електронною адресою FejeletBeregsurany_HRK@szabolcs.police.hu та за номером факсу + 36-45-570-167.
Повідомлення повинно містити назву пункту перетину кордону, дату перетину, реєстраційний номер автобуса, кількість пасажирів та національність (без персональних даних).
Попереднє повідомлення не передбачає надзвичайних перетинів кордону, воно лише дозволяє прикордонній поліції підготуватися до безперебійного контролю більшої кількості пасажирів.