Правила в'їзду до Австрії з 12.10.2021 у зв'язку з Covid-19

1. Електронна реєстрація в'їзду
Перед поїздкою до Австрії обов'язкове електронна реєстрація (Pre-Travel-Clearance - PTC). Винятки передбачені для випадків незапланованих поїздок або екстрених ситуацій, а також при прибутті з території безпечних країн (в цьому випадку обов'язково мати при собі докази перебування на території безпечної країни довше 10 днів) і низькою епідеміологічної небезпеки мандрівника (для цього потрібно мати вакцину, дійсну в Австрії, або статус перехворів).

2. Доказ пройденого тестування, вакцинації або перенесена інфекція Covid-19:
3. Обов'язковий карантин
При в'їзді з країн, що не входять в список безпечних, туристам, що не перехворіли Covid-19 недавно і не щеплені повністю будь-якою з дійсних в Австрії вакцин (раніше, ніж за 14 днів до в'їзду), необхідно пройти карантин. Не раніше, ніж на п'ятий день карантину можна здати аналіз на Covid-19 методом ПЛР або тест на антиген. Якщо результат аналізу буде негативним, дозволяється достроково завершити карантин. День в'їзду вважається нульовим.

Pre-Travel-Clearance - необхідна інформація для цього формуляра: ім'я та прізвище, дата народження, адреса електронної пошти, адреса проживання або адреса знаходження на карантині в Австрії, дата в'їзду, можлива дата виїзду (необов'язково), транспортний засіб, що використовується і країни перебування в останні 10 днів.
Оскільки цей захід носить обов'язковий характер, порушення закону може призвести до адміністративних наслідків.

Формуляр (Pre-Travel-Clearance) можна заповнити за посиланням:
https://www.oesterreich.gv.at/themen/coronavirus_in_oesterreich/pre-travel-clearance.html

Звертаємо Вашу увагу, що тут вказана загальна інформація щодо правил в'їзду, пасажир зобов'язується самостійно уточнити всю інформацію для поїздки: документи для проїзду, вакцинація / тести на Covid-19, формуляри для в'їзду і діючі обмеження, у місцевих органів влади, щоб переконатися, що буде допущений до в'їзду або виїзду з відповідної країни. Компанія не несе відповідальності за документи пасажира і зняття пасажира на кордоні.