Квитки на автобус Україна - Австрія

Квитки на автобуси в Австрію з України
Квитки на автобуси в Австрію з ВінниціКвитки на автобуси в Австрію з ДніпраКвитки на автобуси в Австрію з ЖитомираКвитки на автобуси в Австрію з ЗапоріжжяКвитки на автобуси в Австрію з ЗвягельКвитки на автобуси в Австрію з Кам'янськеКвитки на автобуси в Австрію з КиїваКвитки на автобуси в Австрію з Кривий РігКвитки на автобуси в Австрію з КропивницькийКвитки на автобуси в Австрію з ЛуцькаКвитки на автобуси в Австрію з ЛьвоваКвитки на автобуси в Австрію з МиколаївКвитки на автобуси в Австрію з МукачевоКвитки на автобуси в Австрію з ОдесиКвитки на автобуси в Австрію з ПолтавиКвитки на автобуси в Австрію з РівнеКвитки на автобуси в Австрію з СтрияКвитки на автобуси в Австрію з УжгородаКвитки на автобуси в Австрію з УманіКвитки на автобуси в Австрію з ХарковаКвитки на автобуси в Австрію з ХерсонКвитки на автобуси в Австрію з Чернігова
Інші напрямки в Австрію

Квитки на автобус до Австрії

Австрія — країна, яка підходить для всіх. Любите лижі та сноуборд? Відправляйтеся на гірські курорти в Альпи. Віддаєте перевагу фотографуванню на тлі місцевих визначних пам'яток? Відправляйтеся до Відня. Тут вам не вистачить пам'яті на телефоні, щоб відзняти усі красоти. В країні безліч річок та озер, на яких облаштовані спа і термальні курорти. Відмінний варіант для тих, хто полюбляє медитації та оздоровлення в тиші.

Австрія — країна, яка паморочить голову. У вальсі. 450 балів за сезон: тисячі нарядів, танців і ренесансного аристократизму.

Щорічно 11 листопада Відень відкриває доступ до 2 тисяч годин танців вальсом в центрі міста. Саме стільки відтанцюють учасники за віденський бальний сезон. В країні настільки люблять танці, що придумали окремі бали для кондитерів, кавоварів і філармонічного оркестру. Туристи з різних країн Європи з'їжджаються в столицю, щоб на собі відчути всю красу ночі на австрійському балу. До ранку народ у фраках і вишуканих вечірніх сукнях прихоплює з собою квіти з щедро прикрашених залів, і відправляється поглинати сніданок бального гурмана: гуляш і пиво.

Віденський бал — немов ще один випускний.

Раз ми вже торкнулися гуляшу та пива, то не можемо не згадати про гастрономічний туризм. Зараз він набирає нових обертів. Світом поширюється мода на здорове і правильне харчування. Альпійські фермери підхоплюють цю хвилю і поширюють свою органічну і натуральну їжу. Тільки уявіть наскільки ідеальним може стати ваш ранок в австрійських горах за їжею, вирощеною в сприятливому високогірному кліматі.
Який гастрономічний туризм без ідеального торта «Захер». Десерт пережив десятиліття позовів і суперечок про право володіння маркою «Захер». Чого люди тільки не роблять заради торта. Наприклад, купують квиток до Австрії, щоб спробувати який насправді той самий торт «Захер». Ви, звичайно, можете замовити оригінальний торт і собі додому. Але хіба так цікаво?

Як поїхати в Австрію на автобусі

Щосереди та щосуботи автобуси Євроклубу відправляються в країну-сусідку Німеччини. Ви можете стати одним з пасажирів, які вибирають австрійський рейс Євроклубу. Як це зробити? Все просто. Досить своєчасно забронювати та оплатити квиток на автобус до Австрії.

Забронювати квиток в Австрію на автобус не складно. Пасажирам Євроклуб доступні кілька способів броні і оплати квитка:
  • онлайн
  • в офісах
  • через колл-центр
Безкоштовна бронь діє протягом 24 годин. За цей час ви встигнете оплатити квиток або змінити бронь в разі потреби.

Оплатити квиток на автобус до Австрії можна декількома способами:
  1. на рахунок для платників з Німеччини
  2. онлайн банківською карткою або PayPal
  3. в банках України
  4. в офісах компанії
Євроклуб надає послуги зі страхування. Пасажири при покупці квитка на автобус до Австрії одразу можуть оформити страховку на свою подорож. Страхування — ваш гарант спокійної подорожі.

Ціна поїздки в Австрію на автобусі

Повна ціна квитка в Австрію від 1700 до 2000 гривень. Вартість залежить від міста вашого відправлення. Автобуси Євроклубу за маршрутом Україна - Австрія слідують через Київ, Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Львів, Ужгород.

Щотижня в Євроклубі проходять акції за всіма напрямками, про які ми сповіщаємо в соціальних мережах компанії. Знижка на квитки в Австрію на автобусі може становити до 60%. Цілком реально поїхати в Австрію всього за 800 гривень! У суму зі знижкою входить також багаж до 50 кілограм, що робить поїздку автобусом до Австрії більш вигідною, ніж на інших видах транспортного сполучення в Європу.