Шановні пасажири!
З 07.05.2022 всі рейси з Німеччини, Австрії та Угорщини прямують до Києва. (Через Львів, Рівне, Новоград–Волинський та Житомир)
Початок всіх маршрутів, відповідно, також з Києва!


Квитки в період війни поверненню не підлягають!

Квитки на автобус Львів - Україна

Львів вразив доброзичливістю місцевих жителів. В порівнянні з агресивним Києвом, тут все спокійно і затишно. При питаннях «як пройти» львів’яни дуже дотепно пояснюють і готові навіть супроводжувати до місця.
Кожного разу Львів відкриває нову чудову рису свого обличчя, навіть виникають думки оселитися. Туризм розвивається настільки швидко, що кожному відвідувачу пропонуються послуги на різний смак.
А от хто любить читати і збирати книжки Вам сюди, можна натрапити на справжні шедеври і по досить низькій ціні. Букінистичний ринок вражає асортиментом. Ринок знаходиться біля знайомого нам друкаря Івана Федорова, доречі який походив з Білорусії і був Іваном Федоровичем. Після того, як у Московії йому спалили друкарню (він створював конкуренцію) він переїхав до Львова, де міг спокійно продовжувати свою друкарську справу. У Львові його і поховано.

Ласкаво просимо в наш офіс у Львові! Завітавши в наш затишний офіс у Львові Ви зможете придбати квитки по всій Європі, купити страховий поліс та отримати консультації. 
Наші досвідчені менеджери Павло і Наталка з радістю відповідять Вам на всі питання, щодо Вашої поїздки з Євроклубом, допоможуть забронювати готель у Львові, передати пошту у Європу.
Офіс розташовано на третьому поверсі Стрийського автовокзалу.
Автобусна каса Євроклуб чекає на Вас!