Квитки на автобус Україна - Ашаффенбург

Ашаффенбург — студентське місто маленьких деталей, які піднімають настрій. Тут ви можете побачити гуртожиток для птахів, у вигляді шпаківні на п'ятнадцять кімнат. По місту розставлено безліч карикатурних табличок, що нагадують про те, що розкидати сміття погано.

Один з найкрасивіших замків епохи Ренесансу в Німеччині знаходиться в Ашаффенбурзі. У палаці Йоганнесбург раніше жили представники знаті, тепер він служить притулком для кількох міських галерей і тимчасових виставок місцевих художників. Замок зараз символізує об'єднання історії та мистецтва Німеччини.

Церква Св. Петра і Олександра — особлива споруда, що об'єднує в собі кілька епох. Будувати її почали в 975 році, а завершили лише через кілька століть. Прогулянка романським храмом, приведе вас до дзвону в готичному стилі та сходів в стилі бароко. Такі незвичайні поєднання не псують храм, а навпаки роблять його ще цікавішим.

Частина римської історії в Німеччині — Помпейський будинок. Будівля повністю копіює планування будинку Кастора і Поллукса в Помпеї. Ця споруда була побудована за наказом Людвіга I, який був настільки вражений своїм візитом в Помпеї, що захотів такий же будинок і собі.

Автобус Київ - Ашаффенбург

Автобуси EUROCLUB з міста Київ в Ашаффенбург виїжджають чотири рази на тиждень. Відправлення з а / с «Київ» о 7:50 ранку. У Ашаффенбузі ви о 13:00 наступного дня.

Розклад автобуса Київ - Ашаффенбург не змінюється.

Вибираючи EUROCLUB —, ви обираєте новий автопарк, і можете не турбуватися про безпеку поїздки. Автобуси регулярно відправляють на тех. контроль до Німеччини. Нам важлива безпека наших клієнтів в дорозі.

Автобуси EUROCLUB оснащені необхідним для комфортних поїздок. У наших автобусах доступні:

 • CD і DVD-плеєри
 • інтернет
 • гарячі напої
 • кухня
 • кондиціонер
 • вбиральня

Квитки на автобус Київ - Ашаффенбург

Дізнатися ціну на квиток на автобус в Ашаффенбург з Києва та інших міст України можна на сайті Євроклубу, у наших менеджерів за контактними номерами.

Ми одразу даруємо 10% знижки всім, хто купує квиток з Києва в Ашаффенбург за місяць до поїздки. Можна отримати мінус 20%, якщо купите квиток на автобус Київ - Ашаффенбург за два місяці до подорожі. Знижка поширюється на всі рейси компанії. Постійні клієнти Євроклубу беруть участь в бонусної програмі.

Актуальні акції щотижня розміщуються в соціальних мережах EUROCLUB. Підписуйтесь, і не пропускайте наші знижки. Ми знаємо, як подорожувати економно, але з комфортом. Переконайтеся в цьому самі.

Забронювати або купити квиток на автобус Київ - Ашаффенбург можна декількома способами:
 

 1. в офісах компанії в Києві, Львові та Кельні
 2. онлайн
 3. через колл-центр


При замовленні квитка через сайт, вам необхідно буде заповнити спеціальну форму онлайн-реєстрації. Після внесення даних, проведіть оплату квитка одним із способів:
 

 1. банківською картою
 2. на розрахунковий рахунок в банку
 3. PayPal
 4. готівкою або карткою в офісах компанії


Зверніться до менеджерів EUROCLUB за консультацією, якщо у вас виникнуть запитання.

EUROCLUB — компанія, яка вже 20 років займається міжнародними перевезеннями. З нами ви можете відправитися за будь-яким з регулярних 150 маршрутів Європою та Україною. Ми досвідчена компанія, тому до нас звертаються не тільки за бронюванням квитків. Ми надаємо послуги оформлення страховок і перекладу документів; у нас замовляють трансфер і оренду автобусів; також ми займаємося бронюванням готелів та квитків на потяги.

EUROCLUB — ваш надійний перевізник.