Берлін

Бронювання поїздки: допомога
Вибір та бронювання поїздки Оплата замовлення, відкрита дата зворотної поїздки
Крок 1Вибір міст і дати поїздки.У в формі «Бронювання поїздки» в полі Звідки, беріть місто відправлення, в полі Куди виберіть місто прибуття.
В полі Дата виїзду вкажіть бажану дату поїздки.

Для планування поїздки Назад натисніть на відповідний перемикач. Якщо Ви визначились із датою зворотної поїздки, натисніть на календарик, з правої сторони і оберіть відповідну дату, якщо не визначились, натисніть Відкрита дата.
Потім, при необхідності, вкажіть кількість пасажирів у відповідному полі.
Після встановлення бажаних критеріїв пошуку поїздки натисніть на кнопку Знайти
Крок 2Вибір поїздки У випадку вибору поїздки в одну сторону або з відкритою зворотною датою, оберіть із списку поїздку яка Вам підходить і натисніть кнопку Замовити квиток яка знаходиться з правої сторони (у версії сайту для мобільних телефонів дана кнопка знаходиться під інформацією про поїздку).

Якщо Ви обрали поїздку в дві сторони і вказали дати, оберіть поїздку яка Вам підходить у верхній частині списку, потім зворотну поїздку натиснувши для кожної обраної поїздки кнопку Вибрати маршрут, після цього під списком поїздок стане доступна кнопка Оформити замовлення яку необхідно натиснути щоб перейти до оформлення замовлення.
Крок 3Оформлення замовлення Вкажіть імена і прізвища пасажирів (відповідно до закордонного паспорта) у відповідному списку пасажирів. При необхідності оберіть для пасажира відповідну знижку.
У випадку, якщо на маршрут існує знижка, то у всіх пасажирів вона буде встановлена автоматично, при необхідності її можна змінити на іншу. Знижки на маршрут і для пасажира не сумуються!
З ліва від прізвища пасажира знаходяться кнопки вибору місця: натиснувши на жовту кнопку із знаком питання ?, Ви можете обрати бажане місце на плані автобусу. Натисніть на бажане місце. При необхідності оберіть місця для всіх пасажирів і в зворотному напрямку (якщо зворотна дата фіксована, а не відкрита).
УВАГА! В деяких поїздках, вибір місця при бронюванні не доступний, в таких випадках пасажирів розсаджує менеджер рейсу.
Якщо необхідно добавити пасажира, натисніть на кнопку Додати пасажира яка знаходиться під списком пасажирів в замовленні.
Також, в разі наявності додаткового багажу зазначте загальну вагу такого багажу для всіх пасажирів замовлення.
Після заповнення форми Оформлення замовлення, натисніть кнопку Забронювати
Крок 4Оплата онлайн Оформлене замовлення Ви можете оплатити онлайн. Для цього в розділі Оберіть спосіб оплати оберіть спосіб який Вам підходить і натисніть відповідну кнопку PayPal ( Visa/MasterCard ) або UPC ( Visa/MasterCard ) або Sofortüberweisung ( EC ).
Ви будете направлені на сайт платіжної системи де зможете безпечно оплатити замовлення.
УВАГА! Якщо при оплаті на сайті оплата платіжною системою не приймається, перевірте чи увімкнена на Вашій кредитній картці функція оплати онлайн і чи не перевищений ліміт оплат онлайн.
Відкрита датаШвидка фіксаціяДля швидкого фіксування «відкритої» зворотної дати необхідно натиснути на кнопку ↓ Швидка фіксація
"відкритої" зворотної дати
Блог / Берлін
ПоділитисяЯкщо Ви вирішили подорожувати автобусом, то саме в Берлін швидко і зручно зможе Вас відвезти автобус Євроклуб.
Місто Берлін це перше німецьке місто по маршруту автобусної лінії Київ - Кельн.
 Берлін / image: 1

Що цікаве

Перший факт, який придає Берліну вагу, це те, що з падіння Берлінскої стіни почалося об’єднання Німеччини.
Стіна була зруйнована в 1989 році і якщо Вам повезе Ви і сьогодні зможете взяти камінець на згадку про велику трагедію людства. 
 

Що подивитися

В Берліні безліч музеїв, а саме 175! Ви навіть зможете побачити шапку Наполеона, яка злетіла з його голови при Битві під Ватерло. Старше покоління може згадати фільм «17 миттєвостей весни». Колись вулиці Радянського Союзу вимирали і всі ми дивилися цей фільм; з обожнюванням очікували зустрічі з Вячеславом Тихоновим, бо всі мами та бабусі були в нього закохані. 

«Я прошу, хоть не надолго
Грусть моя, ты покинь меня,
Облаком, сизым облаком,
Ты полети к родному дому»

Співали ми цю пісню. 
Берлін / image: 2

Шопінг

В Берліні чудовий. При чому ціни набагато дешевше ніж в Україні. Не відвідати відомий Ka De We, де знаходяться бутіки всесвітніх брендів від Шанель до Луі Вітон буде великою втратою. 
А якщо хочете бренд і задешево то Вам в Тц Макс. 

Перевага поїздки автобусом  Київ - Берлін в тому, що Ви зможете всі речі перевезти безкоштовно і накупити до 50 кг, а на кордоні ще і відбити Такс Фрі.
Зупинка автобуса майже в центрі і поряд знаходиться Отель нашого партнера, який ми допоможемо Вам забронювати. Вартість 30-40 євро на добу. 
Берлін / image: 3
І звичайно, яка Німеччина без пива!
Berliner Weiß, пиво гугенотов, відоме ще з 1680 року, його змішують з сиропом і воно неперевершене на смак. Доречі пиво, можна також купити для подарунків і відвезти до Києва. Наші автобуси Берлін - Київ мають великі багажники і додаткові рюкзаки позаду автобуса. 

Запрошуємо Вас на наші рейси,бо якщо Вам повезе Ви зможете придбати 20 місце всього за 20 євро. Акціі тривають протягом року, головне слідкуйте за нашим сайтом і підписуйтесь на новини Євроклубу в соціальних мережах.

Квитки в Берлін