Якщо спати в дорозі набридло. Чим зайняти час у дорозі.

Бронювання поїздки: допомога
Вибір та бронювання поїздки Оплата замовлення, відкрита дата зворотної поїздки
Крок 1Вибір міст і дати поїздки.У в формі «Бронювання поїздки» в полі Звідки, беріть місто відправлення, в полі Куди виберіть місто прибуття.
В полі Дата виїзду вкажіть бажану дату поїздки.

Для планування поїздки Назад натисніть на відповідний перемикач. Якщо Ви визначились із датою зворотної поїздки, натисніть на календарик, з правої сторони і оберіть відповідну дату, якщо не визначились, натисніть Відкрита дата.
Потім, при необхідності, вкажіть кількість пасажирів у відповідному полі.
Після встановлення бажаних критеріїв пошуку поїздки натисніть на кнопку Знайти
Крок 2Вибір поїздки У випадку вибору поїздки в одну сторону або з відкритою зворотною датою, оберіть із списку поїздку яка Вам підходить і натисніть кнопку Замовити квиток яка знаходиться з правої сторони (у версії сайту для мобільних телефонів дана кнопка знаходиться під інформацією про поїздку).

Якщо Ви обрали поїздку в дві сторони і вказали дати, оберіть поїздку яка Вам підходить у верхній частині списку, потім зворотну поїздку натиснувши для кожної обраної поїздки кнопку Вибрати маршрут, після цього під списком поїздок стане доступна кнопка Оформити замовлення яку необхідно натиснути щоб перейти до оформлення замовлення.
Крок 3Оформлення замовлення Вкажіть імена і прізвища пасажирів (відповідно до закордонного паспорта) у відповідному списку пасажирів. При необхідності оберіть для пасажира відповідну знижку.
У випадку, якщо на маршрут існує знижка, то у всіх пасажирів вона буде встановлена автоматично, при необхідності її можна змінити на іншу. Знижки на маршрут і для пасажира не сумуються!
З ліва від прізвища пасажира знаходяться кнопки вибору місця: натиснувши на жовту кнопку із знаком питання ?, Ви можете обрати бажане місце на плані автобусу. Натисніть на бажане місце. При необхідності оберіть місця для всіх пасажирів і в зворотному напрямку (якщо зворотна дата фіксована, а не відкрита).
УВАГА! В деяких поїздках, вибір місця при бронюванні не доступний, в таких випадках пасажирів розсаджує менеджер рейсу.
Якщо необхідно добавити пасажира, натисніть на кнопку Додати пасажира яка знаходиться під списком пасажирів в замовленні.
Також, в разі наявності додаткового багажу зазначте загальну вагу такого багажу для всіх пасажирів замовлення.
Після заповнення форми Оформлення замовлення, натисніть кнопку Забронювати
Крок 4Оплата онлайн Оформлене замовлення Ви можете оплатити онлайн. Для цього в розділі Оберіть спосіб оплати оберіть спосіб який Вам підходить і натисніть відповідну кнопку PayPal ( Visa/MasterCard ) або UPC ( Visa/MasterCard ) або Sofortüberweisung ( EC ).
Ви будете направлені на сайт платіжної системи де зможете безпечно оплатити замовлення.
УВАГА! Якщо при оплаті на сайті оплата платіжною системою не приймається, перевірте чи увімкнена на Вашій кредитній картці функція оплати онлайн і чи не перевищений ліміт оплат онлайн.
Відкрита датаШвидка фіксаціяДля швидкого фіксування «відкритої» зворотної дати необхідно натиснути на кнопку ↓ Швидка фіксація
"відкритої" зворотної дати
Блог / Якщо спати в дорозі набридло. Чим зайняти час у дорозі.
ПоділитисяЧасто в подорожах автобусами дорога займає багато годин, але не весь цей час хочеться спати або споглядати чарівні краєвиди за вікном. Тому, ми підготували маленький гід з автобусних розваг.
 

1. Книги

Погодьтеся, що читати в дорозі виходить краще, ніж деінде. Медитативний гул автобуса, пейзажі за вікном — атмосфера, яка ідеально підходить для повного занурення в книжковий світ. З собою можна брати як паперові книги і читати навіть в сутінках, тому що в автобусах EUROCLUB є індивідуальне освітлення для кожного пасажира; так і електронні, які ви також зможете зарядити, скориставшись розетками в наших автобусах.
Хорошою альтернативою буде виступати аудіокнига, яку ви можете слухати, занурившись в краєвиди міжнародної автобусної подорожі.
 

2. Фільми

Як добре зануритися в перегляд улюбленого фільму, серіалу або подкасту. Перед подорожжю подбайте про те, щоб завантажити на гаджети все те улюблене, що вам подобається дивитися. Якщо не встигнете, то у перевізника EUROCLUB є телевізори. Ви завжди можете насолодитися переглядом фільмів разом з іншими пасажирами.
 

3. Навчання

А чому б ні? Часу для цього в дорозі більш ніж достатньо. Хапайте книги або качайте їх на телефони, і вперед до знань. Кожне сидіння в автобусах обладнане маленьким складним столиком, за яким можна займатися своїми навчальними справами.
 

4. Ігри

Настільні або електронні — всі ігри цікаві і добре займають час у дорозі. Заведіть нові знайомства з пасажирами і пограйте в мафію. Подорожуєте удвох? Радимо захопити з собою настільну гру на двох.
 

5. Малювання

Не обов'язково вміти малювати, щоб малювати. Час в дорозі витратьте на те, щоб освоювати нові па в мистецтві малювання.
EUROCLUB бажає вам гарних поїздок. Щоб в подорожах ваш час був завжди зайнятий чимось цікавеньким.

Подорожуйте з EUROCLUB!