Шановні пасажири!
З 07.05.2022 всі рейси з Німеччини, Австрії та Угорщини прямують до Києва. (Через Львів, Рівне, Новоград–Волинський та Житомир)
Початок всіх маршрутів, відповідно, також з Києва!


Квитки в період війни поверненню не підлягають!

Авторське право

Зверніть увагу, що ця домашня сторінка містить посилання на інші пропозиції в Інтернеті. Ми не маємо впливу на всі ці пов’язані домашні сторінки, банери та підсторінки, тому непідлягає відповідальності за форму та зміст.

Вміст цього веб-сайту захищений авторським правом ТОВ «Євроклуб». Всі права захищені. Інформацію на цьому веб-сайті, включаючи текст, зображення, музику та інший акустичний вміст, заборонено відтворювати, поширювати, передавати, зберігати або використовувати в будь-якій іншій формі без попереднього письмового дозволу. Веб-сайти та їх вміст не можуть бути змінені або використані на інших веб-сайтах. Деякі веб-сайти містять фотографії та інші матеріали, на які поширюються авторські права третіх сторін, які надали цю послугу. Подальше використання, тиражування, передача або зберігання дозволяється лише з письмової згоди відповідної уповноваженої сторони.

Якщо не зазначено інше, бренди, логотипи та емблеми компаній, згадані на веб-сайті, підлягають захисту торговельної марки.